ANGELIUS PROVITA

angelius

Angelius Provita to nowoczesny oraz interdyscyplinarny ośrodek medyczny, znajdujący się w Katowicach przy ulicy Fabrycznej 13D, w którego skład wchodzą:

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową: www.angelius.pl.

Centrum Medyczne Angelius Provita

Nasze Centrum Medyczne świadczy kompleksowe usługi w zakresie lecznictwa ambulatoryjnego. Obecnie w ośrodku działa blisko 20 Poradni Specjalistycznych, a liczba ta ciągle rośnie. Podstawowym celem, jaki stawiamy sobie w działaniu jest kompleksowa obsługa w ramach wybranego specjalnie na potrzeby Pacjenta programu leczenia. By postawić prawidłową diagnozę i objąć Pacjenta prawidłowym kierunkiem leczenia, zapewniamy kompleksowe badania we współpracy z lekarzami innych specjalizacji.

Lista naszych Poradni Specjalistycznych obejmuje m.in.

Angelius Szpital

Angelius Szpital świadczy usługi w zakresie lecznictwa zamkniętego. Posiadamy dwa nowoczesne oddziały szpitalne, w ramach których oferujemy 15 komfortowo wyposażonych pokoi dla Pacjentów.

Nowoczesny blok operacyjny

Dysponujemy dwiema salami operacyjnymi z pełnym zapleczem szpitalnym, zgodnymi ze standardami Unii Europejskiej. Wszystkie zabiegi i operacje przeprowadzane są w trybie planowym po odpowiednim przygotowaniu Pacjenta.

Klinika Leczenia Niepłodności

Klinika Leczenia Niepłodności Angelius Provita istnieje od 2004 roku. Jesteśmy niekwestionowanym liderem leczenia niepłodności w regionie. Świadczą o tym licznie zdobywane nagrody i certyfikaty. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.klinikanieplodnosci.pl.

Prowadzimy pełną diagnostykę i leczenie niepłodności małżeńskiej łącznie z metodą zapłodnienia pozaustrojowego. Usługi świadczone w tym obszarze obejmują kompleksowe konsultacje lekarskie (również z genetykiem i psychologiem oraz w Poradni Ginekologicznej i Andrologicznej), a także procedury inseminacji i zapłodnienia pozaustrojowego (in vitro).

Badania prenatalne

Ponadto prowadzimy również kompleksową opiekę nad kobietą ciężarną. Wykonujemy wszystkie rodzaje badań prenatalnych oraz badania biochemiczne. Dzięki umowie z NFZ część badań jest bezpłatnych.

Angelius Medycyna Estetyczna

Angelius Medycyna Estetyczna to idea holistycznego podejścia do piękna. To miejsce dla osób ceniących luksus w niezwykłej atmosferze. Profesjonalny personel medyczny, w skład którego wchodzą kosmetolog, lekarz – dermatolog, fizjoterapeuta, dietetyk i chirurg – plastyk zaradza problemom natury kosmetycznej i dermatologicznej. Zapraszamy na stronę internetową Angelius Medycyna Estetyczna.